Yhdistyksen hallitus

Suomen luontoyrittäjyysverkosto ry
Yhdistyksen hallitus 2020
  Varsinaiset jäsenet       Henkilökohtaiset varajäsenet

Katja Misikangas

Puheenjohtaja Katja Misikangas 

Arctic Warriors Oy 

katja.misikangas@arcticwarriors.fi

Virve Niiranen

Virve Niiranen

Kulttuuripalvelu Kaiku Ky

toimisto@kulttuuripalvelukaiku.fi

Heini Katajisto

Heini Katajisto  

Heini Katajisto

heini@katajisto.fi  

Matleena Pulkkinen

Härkäniemen Tuvat 

matleena.pulkkinen@gmail.com

Timo Niinimäki  

Suomen Maaseutumatkailuyrittäjät ry

timo.niinimaki@kp-rantapirtti.fi

Päivi Saikkonen

Tmi Kaarnikka

paivi.saikkonen@gmail.com

Noora Ruuth

Noora Ruuth

Luonto-Taipale/Vaellustallien Liitto ry 

luontotaipale@gmail.com

Sanni Orasmaa

SoundByNature Oy

info@soundbynature.com

Kaija Väisänen

Kaija Väisänen

Punos ry 

kaija.vaisanen@gmail.com

Jari Kurtti

Arctic Superfoods

jari@arcticsuperfoods.com

Mirka Olin

Mirka Olin  

Helsinki Wildfoods Oy / METTÄ

mirka.olin@gmail.com   

Tiia Savelius

BIE-Studio

biestudioinfo@gmail.com

Heli Pirinen 

Idea Nature Oy   

heli.pirinen@ideanature.fi 

Anu Tossavainen

Anu Tossavainen 

Rovaniemen koulutuskuntayhtymä REDU

anu.tossavainen@redu.fi

Birgitta Partanen

Birgitta Partanen 

Arktiset Aromit ry

birgitta.partanen@arktisetaromit.fi 

Anne Matilainen

Anne Matilainen

Helsingin yliopisto Ruralia-instituutti

anne.matilainen@helsinki.fi

Kimmo Aalto       

Maa- ja metsätaloustuottajain keskusliitto ry  

kimmo.aalto@mtk.fi       

Tuija Rantalainen

Maa- ja metsätaloustuottajain keskusliitto ry

tuija.rantalainen@mtk.fi

 

 

 
Juha Rutanen

Juha Rutanen

Suomen luontoyrittäjyysverkosto ry

Kampusranta 9 C, 60320 Seinäjoki

puh. 040 5737 568

juha.rutanen@helsinki.fi, juha.rutanen@aitoluonto.fi

 

Jäsenpalvelusihteeri

puh. 050 382 3022

info@aitoluonto.fi

 

 

YHTEISTYÖSSÄ

 

MEIDÄT TAVOITAT › Juha / 040 5737 568 Toimisto / 050 3823 022 info@aitoluonto.fi