Yhdistyksen hallitus

Suomen luontoyrittäjyysverkosto ry
Yhdistyksen hallitus 2021
  Varsinaiset jäsenet       Henkilökohtaiset varajäsenet

Katja Misikangas

Puheenjohtaja Katja Misikangas 

Arctic Warriors Oy 

katja.misikangas@arcticwarriors.fi

Virve Niiranen

Virve Niiranen

CreativeKaiku Ky

info@creativekaiku.fi

Heini Katajisto

Heini Katajisto  

Heini Katajisto

heini@katajisto.fi  

Matleena Pulkkinen

Härkäniemen Tuvat 

matleena.pulkkinen@gmail.com

Timo Niinimäki  

Suomen Maaseutumatkailuyrittäjät ry

timo.niinimaki@kp-rantapirtti.fi

Päivi Saikkonen

Tmi Kaarnikka

paivi.saikkonen@gmail.com

Noora Ruuth

Noora Ruuth

Luonto-Taipale/Vaellustallien Liitto ry 

luontotaipale@gmail.com

Sanni Orasmaa

SoundByNature Oy

sanni@soundbynature.com

Petri Koivisto

Nordic Herbs Oy

petri@nordicherbs.com

Karoliina Laitinen

Villipihlaja

karoliina@villipihlaja.fi

Mirka Olin

Mirka Olin  

Helsinki Wildfoods Oy / METTÄ

mirka.olin@gmail.com   

Tiia Savelius

BIE-Studio

biestudioinfo@gmail.com

Heli Pirinen 

Idea Nature Oy   

heli.pirinen@ideanature.fi 

Anu Tossavainen

Anu Tossavainen 

Tmi Toccatiimi

tossuteam@gmail.com

Birgitta Partanen

Birgitta Partanen 

Arktiset Aromit ry

birgitta.partanen@arktisetaromit.fi 

Anne Matilainen

Anne Matilainen

Helsingin yliopisto Ruralia-instituutti

anne.matilainen@helsinki.fi

Heidi Siivonen 

Maa- ja metsätaloustuottajain keskusliitto ry

heidi.siivonen@mtk.fi

Kimmo Aalto       

Maa- ja metsätaloustuottajain keskusliitto ry  

kimmo.aalto@mtk.fi      

Kirsi Malmstedt

Etelä-Savon Koulutus Oy

kirsi.malmstedt@esedu.fi

Rita Porkka

Naturest Oy

rita@naturest.fi

 

 

 
Juha Rutanen

Juha Rutanen

Suomen luontoyrittäjyysverkosto ry

Kampusranta 9 C, 60320 Seinäjoki

puh. 040 5737 568

juha.rutanen@aitoluonto.fi,

juha.rutanen@helsinki.fi

Minja Willberg

Jäsenpalvelusihteeri

puh. 050 382 3022

info@aitoluonto.fi

 

 

YHTEISTYÖSSÄ

 

MEIDÄT TAVOITAT › Juha / 040 5737 568 Toimisto / 050 3823 022 info@aitoluonto.fi